Karriere

Maurer - Putzer (m/w/d) – 3 offene Stellen

Wir suchen für unser Unternehmen ab sofort unbefristet Maurer/Putzer in Vollzeit.

Ihre Aufgaben:

  • Allgemeine Putzarbeiten
  • Wärmedämmarbeiten an Fassaden (WDVS)
  • Fassadenbau
  • Maurerarbeiten

Ihr Profil:

  • abgeschlossene Berufsausbildung als Maurer/Putzer oder vergleichbar
  • Zuverlässigkeit, Teamfähigkeit und Einsatzbereitschaft
  • Kundenorientierung und Flexibilität
  • Führerschein Kl. B von Vorteil

Was wir Ihnen bieten:

  • unbefristeter Arbeitsvertrag
  • leistungsgerechte branchenübliche Bezahlung
  • abwechslungsreiche Tätigkeiten
  • Weiterbildungsmöglichkeiten im Beruf

Haben wir sie neugierig gemacht? Dann bewerben Sie sich noch heute per E-Mail oder schriftlich.

Unsere Kontaktdaten finden Sie hier.

Zatrudnię trzy osoby w zawodzie  murarz / tynkarz

Szukamy do naszego zespolu Murarza / Tynkarza od zaraz . Czas  nieograniczony,  pełny etat.

Zakres obowiązków:

  • Ogolne prace murarskie / tynkarskie
  • Praca przy fasadzie termoizolacyjnej (WDVS)
  • Budowa fasady
  • Prace murarskie

Wymagania:

  • Zakonczone wyksztalcenie zawodowe jako Murarz / Tynkarz lub wyksztalcenie porównywalne.
  • Obowiązkowość, umiejetnosci pracy w grupie, zaangażowanie, operatywność.
  • Dobra / przyjemna obsluga klienta, kooperatywność.
  • Prawo jazdy kl. B dobrze widziane.

Oferujemy:

  • Umowe na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do wydajności pracy zgodne z umowa taryfowa w tej branży.
  • Urozmaicony charakter pracy
  • Możliwość dalszego kształcenia się  w tym zawodzie .

Zainteresowanych prosimy o niezwłoczny kontakt przez E-Mail lub droga pocztowa.  Nasze dane kontaktu znajdzuiesz tutaj:

Каменщик - штукатур (м / ж / д) - 3 вакансии

На постоянную работу и полный рабочий день требуются каменщики/штукатуры.

Вид деятельности:

• Штукатурка

• Утепление фасадов (ETICS)

• Строительство фасадов

• Кладка кирпича

Ваш профиль:

• Специальность каменщик/штукатур

• Ответственность, умение и желание работать в команде, мобилизованность

• Ориентация на клиента и покладистость

• Преимущественно водительское удостоверение класса „B“

Что мы вам предлагаем:

• бессрочный трудовой договор

• Общепринятая в этой отрасли заработная плата

• Разнообразные виды деятельности

• Постоянные возможности обучения на работе

Мы вас заинтересовали? Присылайте Ваше Резюме по электронной почте или письменно. Наши контактные данные можно найти здесь.

Unternehmen

Leistungen

Karriere

Kontakt